Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost


Darmowa dostawa
(Poczta ekonomiczna - płatność z góry)
już od 200,00 zł

 
Płatności/konta
Płatności mogą być regulowane zwykłymi przelewami bankowymi, online za pośrednictwem PayU, PayPal, DotPay.pl i płatności natychmiastowych Blue Media S.A., przy odbiorze przesyłki (przesyłka pobraniowa), lub gotówką przy odbiorze osobistym w miejscu siedziby sprzedawcy.
 
Prosimy dokonywać płatności wyłącznie po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia.
 
Mapy ścienne i globusy wysyłamy firmą kurierską GLS. Opłata za przesyłkę kurierską w przypadku uregulowania należności z góry przelewem wynosi 14 zł. W przypadku przesyłki z płatnością przy odbiorze koszt przesyłki wynosi 20 zł.

Dla większości pozostałych produktów (mapy samochodowe, albumy, przewodniki itp.) możliwa jest przesyłka za pośrednictwem poczty (przesyłka polecona priorytetowa i przesyłka pobraniowa priorytetowa).

Dostępna forma dostawy oraz koszt przesyłki za każdym razem wyliczany jest automatycznie i zależy od kategorii produktu, ilości zamówionych pozycji i ich wartości.

Dostępne formy dostawy i rodzaje płatności uwidaczniają się w koszyku po naciśnięciu przycisku "zmień".

Domyślną formą dostawy jest przesyłka kurierem po opłaceniu płatności przelewem.

Przesyłka kurierska jest bezpłatna dla płatności z góry w przypadku wartości zamówienia przekraczającej 300 zł brutto, dla przesyłki z płatnością przy odbiorze w przypadku zamówienia o wartości przekraczającej 500 zł brutto.

Przesyłka pocztowa jest bezpłatna dla płatności z góry w przypadku wartości zamówienia przekraczającej 150 zł brutto, dla przesyłki z płatnością przy odbiorze w przypadku zamówienia o wartości przekraczającej 250 zł brutto - o ile dla wybranych kategorii produktów i wskazanych ilości taka opcja dostawy jest dostępna.

Prosimy o podanie w zamówieniu dokładnego adresu, na jaki mamy wysłać przesyłkę oraz telefonu kontaktowego, który zostanie przekazany kurierowi (co może się okazać istotne, jeśli kurier nie zastanie odbiorcy na miejscu).


Wystawiamy faktury VAT. Jeśli adres na fakturze VAT ma być inny niż adres, pod jaki należy wysłać przesyłkę, to prosimy o  podanie obydwu adresów.


Dane naszych kont bankowych:

"Mapy i Atlasy" Joanna Płaszczyk
ul. Kołłątaja 12
44-230 Czerwionka-Leszczyny

VOLKSWAGEN BANK Direct
85 2130 0004 2001 0357 3706 0001

BRE Bank SA (mBank)
75 1140 2004 0000 3102 4472 5405

 

Bezpieczeństwo płatności natychmiastowych zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl)


 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl